SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa gjendet ne lagjen e Poklekut te ri.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '15
ID e produktit :
78379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dy dhoma gjumi, nje kuzhine, nje sallon, nje banjo, koridor, teras dhe magazine.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbana
Drenas
049732030
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »