SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banes me dy hymje ne Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
78414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banes me dy hymje ne Dardani te afer Bastrade , poseduse , dokumentat e banese jani ne menyr te rregullt bartja behet brenda afati kohet, dhe ka kete renditje:
- Dhoma e dites,
- Dhoma e gjumit
- Kuzhine ndarza me trapizari,
, - Banjo,
- Terasa,oborre

Numrin i mobile +37745890344
+37744931011
Informata rreth publikuesit
nevzat
Prishtinë
+37744931011
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »