SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet shtepia
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
138 m²
Viti i ndërtimit :
1997
ID e produktit :
78453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen Shkelzen Dragaj ne Kurile ,shtepia eshte 3 kate ,kati i pare kuzhine koridor dhe banje ,kati i dyte nje sallone me hapsire te mire dhe te mjaftueshme gjithashtu ballkon dhe koridor, kati i trete dy dhoma gjumi dhe ballkon ,dhe nenkulmi .. Shtepia eshte gjithsej 138 metra katror ,gjithashtu ka oborr me 51 metra katror ,hapsire te mjadtueshme per te ndenjur dhe parking
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qëndresa
Los Angeles, California
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »