SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE KATERDHOMESHE NE QENDER TE PRISHTINES ```
Çmimi :
€1,150.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:05
ID e produktit :
78462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE KATERDHOMESHE NE QENDER TE PRISHTINES, ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ RRETH 100M2, NE KATIN E DYTE, AFER KUVENDIT KOMUNAL DHE GJYKATES SE APELIT.

ÇMIMI I SHITJES: 1150€/M2

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »