SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne lagjen Ulpiana sol..1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
78682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera ne kushte mjaft te mira deri ne 6 persona.
Banesa eshte e mobiluar, si dhe ka uje rezerv 500lt.
Informata rreth publikuesit
Albin
Prishtinë
044564204
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »