SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Kat shtepi me qira ne Arberi/Dragodan.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
78707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Kat shtepi me qira ne Arberi/Dragodan.
*Pershkrimi i shtepise:
-Siperfaqja:100 m²
-Kati: II-te
-Renditja:2 dhoma gjumi,sallon,kuzhine,banjo dhe 2 ballkona.
-Kati i shtepise posedon rezervuar prej 1000 L uje,nxmeje qendrore me pelet,rryme 24h dhe pamje nga qyteti.
-Cmimi: 600 € (ne cmim jane te perfshiera te gjitha obligimet).Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »