SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet Banesa me qira ne Rr B te objekti Dervisholli te merediani dhe fitnesi Five star.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:48
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
78709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet Banesa me qira ne Rr "B" te objekti Dervisholli te merediani dhe fitnesi five star renditja Dy dhoma gjumi . Sallon me kuzhin garazhd podrum kati i 6 me ashenor 24h rrym dhe uje banesa esht e pa mobilume qmimi 350.

Agjensioni Future Invest
045799979 ose 049899002
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »