SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa dydhomëshe ne qendren e ngushtë te Prishtinës.Banes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '15
ID e produktit :
78768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa dydhomëshe ne qendren e ngushtë te Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka sipërfaqe Neto prej 65 m² plus ballkon/terasë 10 m² dhe eshte në katin e 4-të.Banesa ndodhet në vendin me te qete te Prishtines dhe ka një pamje fantastike të qendrës së Prishtinës nga ballkoni/terasa.Banesa ka kete renditje : Sallon të madh; Kuzhinë me Trapezari;Dhomë gjumi;(ka mundësi ndarje edhe të një dhome per femije);Koridor të gjatë;Banjo dhe Ballkon/Terasë përgjatë gjithë banesës.Lifti punon gjithëmonë, qasje në parkingun dhe në hyrjen e ndërtesës kanë vetëm banorët përmes kartelave elektronike.Banesa është e rinovuar dhe ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).Çmimi: 117.000 € (1800 € per m²)Kjo banese ne qendren e ngushte te Prishtines nderrohet me 3 banesa ndertime te reja ne lagje tjera

te Prishtines ( Mati 1,Kalabria,Pejton,Lakrishte etj )Për informata tjera dhe për të na vizituar mund të na kontaktoni në këta numra telefoni:049-772064
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
049-772064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »