SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65m2 + nenkulmi 35m2. ne Ulpiane.
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
78794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 64m2 + nenkulmi 35m2. ne Ulpiane.
Banesa eshte ne katin e peste, ka lift ne funksion 24ore, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, dy banjo, shpajz dhe dy ballkona. Banesa eshte tersisht e renovuar.
Çmimi eshte shum i volitshem 75000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »