SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet banesa me qira ne Ulpian
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
ID e produktit :
78824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet banesa me qira ne ulpian ,kati i III-të,37m2,e renovuar,çmimi 220 euro, ne kete çmim perfshihen ujit dhe mbeturinat,

Banesa pernehet,prej kuzhines,nje dhome,banjo.


tel. 049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »