SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pronari: B i Diellit 91.02+
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
9102 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
79060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ndertim i vjeter, e remodeluar me nje renditje klasike qe eshte dhoma e madhe e ndejes me trepezari , 2 dhoma gjumi te medha. kuzhine standarde me dritare, banjo me dritare dhe 2 koridore hapesirash shume te ndritshme. Hapesire banimi ka 91..02 /neto/ dhe ballkon/terase me pamje te bukur prej 20 m2 /shiko fotot e postuara......! Kati i I-re- i nalte.
Nr tel per kontakte ; 044 292 392
Informata rreth publikuesit
perparim
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »