SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT Leshohet lokali me qira (PEJTON)
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
79070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet ne qytezen Pejton,rruga Pashko Vasa nr.34 , afer hotel Royal dhe Hotel Prishtines.Mund te perdoret per çdo destinacion: zyre afariste,lokal per biznis te vogel,qender komunikimi etj.Zyra ka katin e pare prej 35 metra katror dhe nenkulmin gjithashtu 35m katror.Ne katin e parë lokali nuk eshte i ndare.Nderkaq nenkulmi ka 2 zyre.Si kati i pare ashtu edhe i dyti kan pajisje: Air condition,ujë,ndriqim dhe jane me nje shije me te veçantë.
Lokali eshte ne dispozicion prej 1 Majit 2015.Mund te kontaktoni ne telefon : 049-143-993 dhe 044-143-993.
Çmimi eshte i negociueshem...dhe shume i volitshem.
Informata rreth publikuesit
Fadil
Prishtinë
+38649143993
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »