SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
360 m²
Viti i ndërtimit :
2012
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
79076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agim Kastrati Te.mob. 049/ 044 158 651


Shtepia gjendet ne lagjen Qendresa. Shtepia ka 350 m2 hapesire dhe me 4 ari kopesht. Shtepia ne 350 m2 te saj ka kete renditje P+2, nje dhome dite, nje kuzhine, pese dhoma gjumi, tri banjo, nje wc, depo ushqimore, pese ballkona dhe garazha. Shtepia ka poashtu ngrohje qendrore, invertor, rezervoar uji. Cmimi prej 280,000 euro ne shitje e publikuar permes agjencioneve,

Informata tjera
· Lloji: Shtëpi standarde
· Shteti: Kosovë
· Qyteti: Prishtine
· Lokacioni: Veternik Lagje Qendresa rr. Deshmoret e Logjes pn.
· Siperfaqja: 350m2
· Kati: 2
· Kuzhine:1
· Dhoma dite:1
· Dhoma gjumi:5
· Banjo: 3
· WC:1
· Garazha: Po
· Depo e ushqimit:1
· Ballkon: 5
· Ngrohje qendrore: Po
· Rrefeprites
· Kopshti: Pjesa e përparme
· Rezervar uji: Po
· Internet: Po
TV kabllovik:Po
Invertor:Po
Çmimi: sipas marreveshjes.
·
Shtepia eshte e ndertuar me material material te forte si psh:
· sipas projektit jane parapar dhe shpenzuar 13.5 T armatur dhe ate te prodhimit Zenica.
· Bloka Giter i plot prodhim ULMA Novo Sad qe nje blok peshon 12 kg.
· Ka (3) tri pllaka masive, me shtylla betonit te dimenzioneve 30X25 me 12 fije te armatures, ka 19 shtylla.
· Shtepia eshte kulm te fshehur.
· Me dritare te prodhuara nga" BEMA " me licenc Gjermane dhe te gjitha dritaret jan me (3) tre xhama.
· E tere shtepia eshte izoluar nga stiropori i vendosur eshte me dimenzioneve 10cm + 3cm .
· Me dyer te Prodhimit Gjerman te kostos se larte.
· Komplet Materiali izolues eshte me kondor Italian dhe i punuar nga firma" NARTEL"
· E shtruar me llaminat specialqe nuk e perqon ujin i quajtur" Bambus" te trashesise 1.3 mm, cmimi 23 Euro / m2
· Shtepia ka uje 24 ore sepse posedon Bunarin me me konstatim nga Institu Kombetar si uje te pishem i cili kyqet automatikisht ne rastet e reduktimit nga Ujsjellsi "Batllava"
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »