SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banes me qira afer Domit te Pleqeve.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Ekstra :
Parking Privat
ID e produktit :
79141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banes me qira afer Domit te Pleqeve.
*Pershkrimi i baneses:
-Kati: III-te
-Renditja:1 dhome e gjumit,sallon me kuzhin,banjo,ballkon dhe parking.
-Cmimi:300 €Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »