SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banes ne shitje ne lagjen Mat 1.
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
79144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banes ne shitje ne lagjen Mat 1.
*Pershkrimi i baneses.
-Siperfaqja:84 m²
-Kati: IV-te
-Renditja:2 dhoma gjumi,sallon me kuzhin,banjo dhe ballkon.
-Cmimi:750 €Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »