SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Kat shtepie me qira ne Rr:Shaban Polluzha(mbrapa TEB Bankes)
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
79150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Kat shtepie me qira ne Rr:Shaban Polluzha(mbrapa TEB Bankes).
*Pershkrimi i katit te shtepis:
-Siperfaqja:90 m²
-Kati:Perdhes
-Renditja:2 dhoma,kuzhina,banjo dhe oborri(e shfrytezueshme edhe per sherbime afariste).
-Cmimi:350 €Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »