SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me Qira ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '15
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
79153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal me Qira ne Prishtine, me infrastrukure percjellse si dhe me Terase gati sa vet Lokali
per me teper info: 045-293474
Informata rreth publikuesit
Almir
Ingolstadt, Germany
Ingolstadt, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »