SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne Taslixhe IV
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:55
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
79486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi ne shitje ne Taslixhe me 4.70 ari.
Ka sipërfaqe 120 m² dhe podrum 40 m².çmimi sipas marrveshjes
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »