SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Shtepi me qira ne Rr:Shaban Polluzha(mbrapa TEB Bankes)
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
79737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Shtepi me qira ne Rr:Shaban Polluzha(mbrapa TEB Bankes)
*Pershkrimi i baneses:
*Kati: I-re
-Siperfaqja: 90 m²
-Renditja:1 dhome,sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon.
*Kati: II-te
-Siperfqja: 90 m²
-Renditja:4 dhoma,banjo dhe ballkon(shtepia posedon garazh,nxemje qendrore me rryme dhe dru).
-Cmimi: 800 €Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »