SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA- Shtëpi në shitje
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
79743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia me 2.5 Ari .

Shtëpi dy kate , afër 150 m2 me me këtë rënditje:

Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi , një banjo dhe një terasë.

Kati i dytë posedon:tri dhoma gjumi , një banjo dhe dy ballone.

Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë, dyer prej druri dhe dritare të plastikës.

Shtëpi me infrastrukturë të plotë, furnizimi i ujit vetëm me ujesjellës, poashtu posedon nxemje qendrore.

Shtëpia gjendet në lagjën “ Dardania I” .

Çmimi i shtëpisë është 100.000 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »