SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në Lagjen Tophane Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
79759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat gjinden në qendër në lagjen Tophane Prishtinë , Banesa është 63 metra katror , në katin e 7t , Ashensori punon 24h dhe ka mirëmbajtje ekstra.
Të Interesuarit të kontaktojn në numrin 044 808 888 ose në viber +386 49 888 101.

Objekti është me leje ndërtimi , pa tejkalime , me dokumentacion të rregullt.
Objekti posedon 5 Ari oborr të vetin ( Kopsht ) Si Dhe Këndin e Lojërave Për Fëmijë.
Informata rreth publikuesit
Labi Com
Prishtinë
044 808 888
Lagje Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »