SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bregu i diellit
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
79763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa 64m2 ka nje dhome dite me kuzhine,nje dhome gjumi,koridor,banjo si dhe nje ballkon
banesa gjendet ne breg te diellit te banesat e bardha ne objektin e F&A inginjering perball stacionit te fundit te autobusit urban nr 4
banesa gjendet ne katin e peste
qmimi per meter katror 700 euro
kontakti 045 685 271
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »