SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia prapa Fortesës - NSH AKS AGENCY
Çmimi :
€290,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '17
Madhësia :
760 m²
ID e produktit :
798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtëpia shumë e bukur ,e madhe dhe funksionale në " Veternik ".
Lokacioni : Lagjia e re prapa Fortesës me etazh.B+P+2 .
Sipërfaqja në bazë 190 m2 , ndersa Sipërfaqja totale 760 m2 .
Kulmi i shtëpisë është 50% Pllakë brendia dhe anash kulmë.
Shtëpia posedon garazhën për katër automjete, posedon depzitën e ujit rezervë në pllakën e kulmit.

Objekti ka 10 dhoma, 3 kuzhina, 4 sallona, 9 banjo.
Dy kate janë të banueshme, bodrumi dhe kati përdhese kanë 380 m2

Sipërfaqja e truallit është 4 Ari e 46 m2.
ObjektiI është shumë i favorshëm për Aktivitete Biznesore dhe për Banim

Cmimi është shumë i volitshëm për shkak të urgjencës për shitje nga 320.000 euro në 290.000, pak i negociushem.


Agjencioni për Patundshmëri :
NSH " AKS AGENCY "
Tel. 045 903 902 ; 044 361 089
Email : nsh.aksagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »