SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera 180 eu
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
79810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet perballe Hotel Bacit ne katin e pare, posedon dhomen e ndenjes me kuzhine, koridorin me banjo dhe teracen me pamje nga rruga kryesore, pra perballe Hotelit.
Informatat me te hollesishme:
Tel: 044 620 941
049 188 882
vizita vetem pas ores 17,30 h.
Informata rreth publikuesit
Orhan
044 620 941
Perballe Hotel Bacit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »