SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa për vetëm 75000€
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
79812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në BREGUN E DIELLIT NË PRISHTINË
Banesa gjendet në katin e 3- të dhe është ndërtim i ri dhe është shumë afër shkollës "Ismail Qemali"
Banesa ka 86m2
Posedon:
Sallon me kuzhinë
2-dhoma gjumi
Koridor
Shpajz
Ballkon
+ podrum
Banesa në. Qmim është e përfshirë edhe
me moblije
Nr kontaktues:044-201-562
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
rrkeqekolla23
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »