SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITETEN 3 BANESAT (APARTMENT) TIRANE NDRRIMI I MUNDSHEM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
79817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITETEN BANESA (APARTMENTE) TIRANE, BANESA KA : DHOME GJUMI,
DHOME NEJE
KUZHIN
BANJO
KORIDOR
TERAS
UTILIT (SHPAJZ)
GJITHSEJ BANESA KA 73 QM
BANESA SHITET ME OSE PA MOBILIE,ESHTE E GATESHME PER BANIM (NDERTIM I RI) MOBILIET JANE LUKSOZE
NDRRIM I MUNDSHEM ME PATUNDESHMERI NE PRISHTINE OSE NE GJILAN

AFER RRUGES KRYESORE KATI 2 DHE 3, NE NDERTES JANE 2 KATE QENDER TREGTARE POSHT BANESES
Informata rreth publikuesit
Beri
Prishtinë
044 133 132
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »