SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet objekti ose lokalet ipen me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '16
Madhësia :
640 m²
ID e produktit :
79824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet objekti ose lokalet ipen me qera

objekti posedon 3 kat lokale dhe 1 banim

objekti ka mbi 600 m2,Gjindet ne rrugen qarkore mbrapa kosova petrol-it,si dhe ka pozit shum te shfrydzueshme,pasi qe gjindet ne udhekryq ka qasje ne rruge kryesore para djathtas dhe majtas.info:00377 45 353 263 & viber
0041 76 216 2166
Informata rreth publikuesit
fisnik
Gjilan
0037745353263
rr.qarkore [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »