SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
lokalet ipen me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '16
Madhësia :
440 m²
ID e produktit :
79825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
objekti ka mbi 440 m2,Gjindet ne rrugen qarkore mbrapa kosova petrol-it,si dhe ka pozit shum te shfrydzueshme,pasi qe gjindet ne udhekryq ka qasje ne rruge kryesore para djathtas dhe majtas.

leshohet komplet si dhe ndamas varsisht nga nevoja
katet jan me metrazh : 175 m2
140 m2
125 m2

info:00377 45 353 263 & viber
0041 76 216 2166
Informata rreth publikuesit
fisnik
Gjilan
0037745353263
rr.qarkore [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »