SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Shitje Mbrapa Stacionit te Trenit ne Arberi(Dragodan) Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
79846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen e re asnjehere e banuar prej 84m2 2 dhoma te gjumit, sallonin me kuzhine dhe ballkon. ndertesa ka vetem 4 kate shume e qete dhe e rehatshme, ka ashensor si dhe garazhat nen ndertese.
Gjithashtu kam edhe dy lokale ne te njejtin objekt gjithashtu per shitje

te interesuarit mund te kontaktojn ne viber: +15872296280 apo e-mail bujaribrahimi@yahoo.com
Informata rreth publikuesit
bujaribrahimi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »