SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne qender
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
8012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne afersi te hotel Sirus ne katin e dyte dhe ka siperfaqe prej 100m2. Banesa ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi,banjo, ballkon dhe garazhe.

Banesa leshohet me qira me cmim prej 850euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »