SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toka ne TOKBAHCE
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '15
Madhësia :
12 m²
ID e produktit :
80124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli gjendet ne Takbahçe me nje perberje prej 12 ari me,cmimi me marreveshje..
Ka mundesi ndarje ne parcella prej 4 ari,
Trualli posedon rrymen afer,kanalizimin dhe te gjitha kushtet per ndertim.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per patundshmeri ZGJIDHJA
Prishtinë
045558533
Tokbahce [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »