SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne VETERNIK
Çmimi :
€434,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
80138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen Veterrnik me nje hapsire prej 330 M2 dhe 10 Ari Toke e pershtatshme per ndertimin edhe te nje shtepie apo dy shtepive te njejta.

Shtepia posedon:

1..3 dhoma gjumi,Sallon,Banjo
2..Bunar prej 132 m2
3..Sistemi i UJITJES automatik
4..Hapja e dyerve Automatike,2 dyer dy kraheshe te oborrit
Gjithashtu nje punim fenomenal dhe rregullim te oborrit.

Cmimi
PARCELA 10 Ari .......220.000
SHTEPIA 330M2...... 214.000

TOTAL.......................434.000
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per patundshmeri ZGJIDHJA
Prishtinë
045558533
Veterrnik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »