SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat
ID e produktit :
80149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne kompleksin Art Construction. Banesa ka kuadrature prej 71m.katror dhe eshte ne ndertim e siper. Dokumentacionin e ka ne rregull .
Ndertimi eshte i klasit te pare .
Banesa eshte ne katin 4 dhe ka kete renditje :
1 Sallon + kuzhine
1 korridor
1 banjo
2 dhoma gjumi
1 ballkon
( ne foto banesa c10)
Informata rreth publikuesit
Granit
Kosovo
rruga muharrem fejza [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »