SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj zyra me qera
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '15
Madhësia :
12 m²
ID e produktit :
80150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen 2 zyra me qera ne qender te Prishtines, shtepi private ne rrugen Mustafa Kruja, perballe kryqezimit kryesor te rruges Agim Ramadani dhe sheshit Nena Tereze, perballe Kuvendit te Kosoves dhe afer Gjykatave, kati i 2-te, 10-12 m2, te mobiluara.
Tel. 038581733 ose 049540954
Informata rreth publikuesit
Fehmi
Prishtinë
+447502922646
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »