SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€46,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat
ID e produktit :
80155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne kompleksin Art Construction. Banesa ka kuadrature prej 60m.katror Banesa eshte e mobiluar , mobilet jane te gjitha te reja . Dokumentacionin e ka ne rregull .
Ndertimi eshte i klasit te pare .
Banesa eshte ne katin 4 dhe ka kete renditje :
1 Sallon + kuzhine
1 korridor
1 banjo
1 dhome gjumi
1 ballkon
Informata rreth publikuesit
Granit
Kosovo
rruga Muharrem Fejza [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »