SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjencioni Prishtina City Eshte Portal...
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
80163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.

Agjencioni Prishtina City Ndermjetesim Në :, Shitje/Blerje,Qiradhenës/Qiramarës/Kompenzime Banesa, Shtepi, Lokale,Objekte, Toka në të gjitha lagjet e Prishtines dhe Fush Kosov.
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »