SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt Afarist/Institucional me Qera, 1500+500 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '15
Madhësia :
2000 m²
ID e produktit :
80165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt Afarist/Institucional me Qera, 1500 afarizem + 500 m2 garazhim/bodrum apo Sef. Obejkti gjendet afer shkolles teknike pran kishes ortodokse. Mundesia e kombinimit Banim + Afarizem, Objekti posedon: 1. Parking i brendshem 500 m2. 2. 2 hyrje ce mund te funksionojne te ndara apo te perbashketa 3. Ashensorin (opcional) 4. Furnizim me uje nga ujesjellsi si dhe pusin autonom. 5. Sistemin e vezhgimit me kamera 6. Alararmin kunder zjarrit. 7. Shkallet e izolurara ne rast emergjence. 8. Ngrohje Qendrore. 9. Klimatizim Objekti ka cene ne shfrytezim nga UN Habitat e nga Dhoma e Posaqme e Gjykates Supreme. Mundesia e vizites ne objekt per shiqim.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Preshevë
Rr. Nazim Gafurri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »