SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
80175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen Dardania afer restorant Dubrovnikut. Banesa gjendet ne katin e 5-te, lifti punon. Banesa ka 45m2 dhe ka kete renditje:
1 dhom dite
1 dhom fjetje
kuzhin te veqant
koridori dhe banjo.

Pronari: Ejup Azemi
044/240-931
044/600-415
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Dardania [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »