SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Taukbahce
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
80209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa 77 m2 në Prishtinë, përballë Agjencisë Antikorrupsion ose mbrapa kolegjit "Juridica", ne katin e dyte,
Pos tjerash posedon edhe parking, ujë 24 ore me rezervar dhe një shpajz.
Vend shume i qete për banim dhe ideal për familje.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per patundshmeri ZGJIDHJA
Prishtinë
045558533
Taukbahce [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »