SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
80210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne Prishtine, lagjja ‘Ulpiana’, prapa hotelit ‘Baci’, ne katin e trete.
E mobiluar komplet dhe e rinovuar.
Banesa posedon
1 dhome dite
Kuzhine
Banjo
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per patundshmeri ZGJIDHJA
Prishtinë
045558533
ULPIAN [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »