SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke ne Prishtine
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '15
Madhësia :
18 m²
ID e produktit :
80211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN 18 ARI NE GERMI PERBALL PISHINES SE GERMISE

KA PLAN URBANISTIK DHE LEJE NDERTIMI.

TOKA NUK SHITET ME NDARJE NE PARCELA


CMIMI 25000
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per patundshmeri ZGJIDHJA
Prishtinë
045558533
GERMI [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »