SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHitet Banesa 65m Katrore Ne Peje
Çmimi :
€37,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
80272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 65 metra katrore. Baneas eshte ndertim i ri ne kompleks banesaor te ndertuar ne
vitin 2013. Banesa ka kushte te mira , posedon te gjitha kushtet dhe eshte e gatshme per banim. BAnesa gjendet ne katin e 5, banesa ka edhe ashensorin(liftin)

BAnesa posedon.: 1 sallon me kuzhine te ndare
1 Banjo
1dhome te gjumit`
1 terase(ballkon)
Informata rreth publikuesit
Arber
Pejë
+38649704626
stacioni i autubusave- Fidanishte [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »