SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje tek VIP Tregtia
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
80279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokacioni i baneses eshte ne Arberi, tek "VIP Tregtia" ne Katin I.
Afer ka : MAXI, ALBI, kafene dhe shume dyqane te ndryshme.
Pamjen e ka kah Qyteti nuk ka banesa perpara. Banesa ka orientim kah Jug Lindja dhe ka ambient te qete.

E ndertuar ne vitin 2013.

Ka 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor, plan te hapur te dhomes se dites me kuzhine se bashku, me shpajz dhe Terace (Ballkon me pamje nga Prishtina). 84m2 NETO
24 ore furnizim me uje, me nxemje qendrore personale, dhe rryme me rregull.
Gjitha dhomat jane te mobiluara, mobiljet jane me shije dhe te reja, jane blere ne 2013-ten dhe jane pjese e cmimit, po ashtu kuzhina me gjithe tekniken eshte e re.
Dhomat e baneses jane te shtruara komplet me parket Bambu.
Ka Alarm te instaluar nga kompania Delta Security (pages mujore).
Parking i madh para dhe mas baneses.
Informata rreth publikuesit
Gezim
Prishtinë
+17046744452
Arberi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »