SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAT SHTËPIE ME QIRA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
80289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia ka këtë rënditje
Kati i III -tretë
Sallon + kuzhina
2 Dhoma fjetje
2 ballkona
Banjo
Koridor
Oborr
Shtëpia i plotëson gjitha kushtet per banim
E mobiluar
Çiraja mujore : 200 euro + shpenzimet komunale rryme dhe uje
Mbeturinat dhe nxemja nuk paguhen
Shtëpia është kjo në foto
Leshohet për familjar
inof 044 760 094
VIBER + 377 44 760 094
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »