SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banes Me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
80290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera perball shkolles "Meto Bajraktari" te QAFA banesa ka 2 dhoma eshte e mobiluar ne katin 2t eshte ndertim i ri dhe ka 50m²
Per me shum info: 044192709
Informata rreth publikuesit
olili
Prishtinë
0441765588
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »