SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 18.3 Ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '15
ID e produktit :
80331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 18.3 ari ne lagjen Zabeli i Sahit Ages.
Trualli posedon gjithe infrastrukturen e nevojshme rrugen e asfaltuar, rrjetin e kanalizimit,
ujesjellesin dhe rrjetin elektrike si dhe dolumentacionin e nevojshem!
www.google.com/maps/@42.4525043,21.4782864,248m/data=!3m1!1e3?hl=en 
Informata rreth publikuesit
Egzon
Lipjan
+37744866806
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »