SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke per Ndertimi te objekteve banesore
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '15
ID e produktit :
80348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndërmarrja Banesore Pozhegu Brothers SHPK kërkon toka me kompenzim për ndërtim në këto lagje të cilat kanë plan rregullativ të aprovuar nga Drejtoria e Urbanizmit, Ndërtimit dhe Mbrojtjes se Mjedisit, Komuna e Prishtinës

Mati 1, Sofali, Arbëri, Lgj e Muhaxherëve, Kalabria
Parcelat që gjenden buzë rrugëve të asfalltuara kanë përparësi që të përzgjidhen për lidhur kontratat.

Për info 045-543-222 si dhe në e-mail adresën info@ pozhegubrothers.com
Informata rreth publikuesit
Pozhegu
Prishtinë
045538304
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »