SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne EXCLUZIV DESING COMPANY
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
80350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera banesen ne Prishtine afer UBT's kompleksi EXCLUZIV DESING COMPANY llamella C kati i pest (lifti punon)
Banesa eshte e mobiluar me moblije italjane .Ne keto komplekse ka komoditet te madh dhe siguri .Oferta vlen per persona ne qift apo familjar
Informata rreth publikuesit
Arjeta
Drammen, Norway
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »