SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
> Shitet banesa 80m2, kati i 1-re, afer Qendres se qytetit
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
80353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e re 80m2, kati i 1-re, ndertim i ri, afer Ambasades Zvicerane. Banesa ka organizim shume te mire te hapesires si dhe pozite shume te mire ne qender te qytetit. Ka kete renditje:
- salloni
- kuzhina me trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- 2 ballkona
Qmimi eshte 1000 euro per m2

Agjensioni Dion
038 220 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »