SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje afer parkut te qytetit
Çmimi :
€61,750.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
80359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banesa ne shitje afer parkut te qytetit(perball shtypshkronjes BLENDI)
*Pershkrimi i baneses:
-Siperfaqja:65m²
-Kati:I-re
-Renditja:Dhome dite,kuzhina,dhome gjumi,banjo dhe ballkon
-Cmimi:61750€

Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
perball shtypshkronjes BLENDI [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »